Březen 2008

Super 3gp filmy

29. března 2008 v 8:19 | Andy |  filmy ke stažení ZDARMA
Takže :-) filmíky,ale pokud nějaký nepůjde stáhnout nebo mu vyprší čas nebo tak něco napište do komentářů ale ne sprostě.Díky moc a užívejte si filmmánie;-)
Scooby doo---->STAHUJ (3gp)
Experti---->STAHUJ (3gp)
Slepičí úlet---->STAHUJ (3gp)
Transformers---->STAHUJ (3gp)
Akce nemluvně---->STAHUJ

další Filmy do mobilu(3gp)

27. března 2008 v 10:24 | Andy |  filmy ke stažení ZDARMA
AGENT WC 40
Agent WC 40 - Spy Hard
velikost:78.8 MB
Originální název: Spy Hard Typ filmu: Komedie Rok výroby: 1996 Hrají: Leslie Nielsen , Nicollette Sheridan , Charles Durning , Marcia Gay Harden , John Ales , Hulk Hogan , Alexandra Paul , Taylor Negron , Carl Ciarfalio , John Kassir , Clyde Kusatsu , Tone Loc , Erik Betts , Kevin Michael Richardson , Barry Bostwick , Elya Baskin , Mason Gamble , Carlos Lauchu , Roger Clinton , Robert Culp , Robert Guillaume , Pat Morita , Curtis Armstrong , William Barillaro , Michael Berryman , Stephen Burrows , Wayne Cotter , Rick Cramer , Eddie Deezen , Joey Dente Popis: Tajný agent Dick Steele patří mezi ty supetvrdé muže, pro které je zachraňování světa před šílenými zloduchy denním chlebem. Ve svém agentském zápisníčku měl přeškrtnuté i jméno generála Rancora, obzvlášť odporného padoucha, kterého před patnácti lety zlikvidoval jedinou dobře umístěnou výbušninou. Rancor však přežil, a vrací se na svět v celé své kráse: dvakrát hnusnější než kdysi. Jeho jedinou touhou je zničit Steela a svět (přesně v tom pořadí). Aby nenáviděného dobroděje přilákal, unese generál do svého doupěte jako návnadu agentku Barbaru Dahlovou, půvabnou dceru Dickovy zemřelé životní lásky. Je nasnadě, že jediný, kdo dokáže Rancora, je Dick. Špión, obávaný i svými nadřízenými, se vrací z důchodu do akce, aby všem ukázal, jak jedná pravý muž. stahuj----->http://www.uloz.cz/show/file/2912-agent__WC40.3gp STRAŠPYTLÍKkvalita:střední velikost:73,8MB
Chicken Little
Animovaný / Rodinný / Komedie / Akční
USA, 2005, 77 min
Prvý Disneyho film vyrobený CGI animáciou. Kuriatko Kiki-Riky žije vo svete obývanom iba hovoriacimi zvieratami. Vďaka svojej divokej fantázii a tendencii všetko preháňať sa stalo vydedencom v celej komunite. Takmer zničí mesto a nahnevaný dav ho donúti ujsť do tábora Ty-to-dokážeš (Yes-U-Can), kde stretáva iné zvieratá s ich vlastnými problémami. Keď zistí, že inštruktori v tábore kujú podlý plán, bude musieť prekonať svoju paranoju a pozbierať novú odvahu, aby ho dokázalo zmariť.

Filmy do mobilu(3gp)

27. března 2008 v 10:01 | Andy |  filmy ke stažení ZDARMA
Takže nejprve,pokud si to chcete dát i k sobě na stránku tak se zdrojem.Díky.No a teď...kvalita je souzena podle mě.No a když tam je otazník tak ten film jsem ještě nestáhla a nevim to.Takže stahujte je to fakt bombastic.Kvality(nízká,střední,vysoká,excellent)
PRÁZDNINY PANA BEANA
Komedie
Velká Británie, 2007, 90 min
Velikost:43,3 MB
Prázdniny pana Beana nebudou stát pouze na své titulní postavě, kromě Atkinsona se ve filmu objeví například francouzská filmová legenda Jean Rochefort nebo držitel dvou oscarových nominací Willem Dafoe. Čeští divácí určitě ocení přítomnost "své" hollywoodské spojky Karla Rodena v roli otce malého chlapce, o kterého bude Bean během cesty proti své vůli pečovat.

"Věřte, že po dovolené strávené s panem Beanem už bez něj a pochopitelně i bez jeho médi nebudete chtít nikam jezdit," uzavírá Eric Fellner, šéf studia Working Title Films, které Prázdniny pana Beana natáčelo. (oficiální text distributora)
STAHUJTE--------->klik
MODERNÍ POPELKA
Moderní popelka - Cinderella Story, A
Originální název: Cinderella Story, A Motto: Tento film je utkaný ze snů... Velikost:88,4 MB Kvalita:něco mezi vysoká až excellent Typ filmu: Komedie Rok výroby: 2004 Hrají: Hilary Duff , Jennifer Coolidge , Chad Michael Murray , Dan Byrd , Regina King , Julie Gonzalo , Madeline Zima , Lon Michael Lee , Chad Michael Murray , Whip Hubley , Kevin Kilner , Simon Helberg , Brad Bufanda , J.D. Pardo , Josh Prince , James Eckhouse , Mike Randleman , Sabin Rich , Oscar Orosco , Jason Beitel , Kato Bonner , Hunter Hamilton , Trey Knight , Jonathan Ritter Nahraďte ztracený střevíček mobilním telefonem a předměstí LA se může stát královstvím za devatero horami.

Seznamte se se studentkou Sam (Hilary Duff), která myje podlahy v restauraci, snaží se vyjít se svou hroznou macechou a nevlastními sestrami, a zároveň sní o tom, že odejde na univerzitu Princeton (na dokonalé místo, kdy by se stala princeznou a našla svého prince). Ale možná už svého krásného prince má. Neznámého přítele z chatu (Chad Michael Murray), se kterým se má konečně setkat na haloweenském plese.

Sam zpanikaří, když zjistí, že jejím tajemným ctitelem je nejoblíbenější kluk na škole. Může se někdo takový zamilovat do holky, která není právě "in"? Je možné, aby se pohádky staly skutečností? Určitě ano, ovšem jen pokud si Sam bude stát za svým, změní se její sen v realitu.
ROBINSONOVI
stahuj-------->Robinsonovi
velikost 81.6 MB
Příběh nejnovějšího animovaného filmu z produkce studia Walt Disney se točí okolo Lewise - geniálního kluka se zálibou v šikovných technických vychytávkách a obrovskou touhou najít rodinu, kterou nikdy neměl možnost poznat. Jeho nezdolné hledání jej jednoho dne zavede na místo, které by si nedokázal představit ani v nejdivočejších snech - do budoucnosti, kde už termín "nemožné" dávno zmizel ze slovníku. Když se Lewis setká s podivným cizincem jménem Wilbur Robinson, čeká jej nejen fantastická cesta časoprostorem, ale také setkání s rodinou Robinsonových, která mu pomůže objevit celou řadu úžasných tajemství o jeho vlastních neomezených schopnostech. Neskutečný výlet jej ale také přivede do ..

Která colorizace má vyhrát???

12. března 2008 v 20:04 | Andy |  !!!Colorizace!!!
1.soutěžící jméno:Kiss název díla:Kiss 2.soutěžící jméno:Mika název díla:Butterfly 3.soutěžící jméno:Pípa název díla:Water 4.soutěžící jméno:maila název díla:Blue eyes tak kdo má vyhrát???hlasujte