Květen 2007

Filmy na přání!

27. května 2007 v 11:06 | andy |  filmy ke stažení ZDARMA
Sem si pište o filmy,které by jste chtěli a já se pokusím vám je sem dát!:o)

visy.blog.cz

27. května 2007 v 11:05
visy.blog.cz

Hannibal ENG

27. května 2007 v 10:58 | andy |  filmy ke stažení ZDARMA
heslo:Pro WF 2006
http://rapidsha­re.com/…n.par­t01.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t02.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t03.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t04.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t05.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t06.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t07.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t08.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t09.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t10.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t11.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t12.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t13.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t14.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t15.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t16.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t17.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t18.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t19.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t20.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t21.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t22.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t23.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t24.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t25.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t26.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t27.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t28.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t29.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t30.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t31.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t32.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t33.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t34.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t35.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t36.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t37.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t38.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t39.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t40.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t41.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t42.rar http://rapidsha­re.com/…n.par­t43.rarGarfield ve filmu!

27. května 2007 v 10:53 | andy |  filmy ke stažení ZDARMA
pak napiš jak to jde!


Šifra mistra Leonarda

27. května 2007 v 10:50 | andy |  filmy ke stažení ZDARMA
pokud to stáhneš napiš jestli ti to funguje

Strašpytlík

27. května 2007 v 10:49 | andy |  filmy ke stažení ZDARMA
pokud to stáhneš napiš jestli ti to funguje

Eragon

27. května 2007 v 10:48 | andy |  filmy ke stažení ZDARMA
pokud si to stáhneš napiš jestli ti to jde

Madagaskar

27. května 2007 v 10:47 | andy |  filmy ke stažení ZDARMA
MADAGASKAR
pokud si ten film stáhneš napiš mi do komentářů jestli to frčí

Knihy Star Wars ke stažení

27. května 2007 v 10:25
Přebal knihy Bláznovo ujednání

Bláznovo ujednání (Fool's Bargain)

Timothy Zahn

Krátká kniha, ve které se dozvíte, co se dělo s 501. legií těsně před událostmi knihy Pouť pozůstalého. Původně vyšel tento titul pouze jako e-kniha později se objevil také v paperbacku Poutě pozůstalého. Autorem překladu je Shred Naki (lubosseb@seznam.cz).
Stáhnout knihu (110 kB)
Přebal knihy Boj o přežití

Boj o přežití (The Fight To Survive)

Terry Bisson

První ze série knih o Bobu Fettovi určené pro mladé čtenáře. Chronologicky předchází děj Epizodě II. Autorem překladu je Shred Naki (lubosseb@seznam.cz).
Stáhnout knihu (119 kB)
Přebal knihy Darth Maul: Shadow Hunter

Darth Maul: Shadow Hunter

Michael Reaves

Fan překlad této skvělé knihy o slavném záporákovi Darth Maulovi. Překlad spáchala Shade (shade.stephen@centrum.cz) a s jejím svolením Vám ho můžu zde nabídnout ke stáhnutí.
Stáhnout knihu (255 kB)
Přebal knihy Darth Maul: Saboteur

Darth Maul: Saboteur

James Luceno

Další fan překlad knihy o Darth Maulovi od Shade (shade.stephen@centrum.cz). Saboteur je pouze krátká kniha původně vydaná pouze jako e-kniha, později vyšla jako součást knihy Shadow Hunter.
Stáhnout knihu (45 kB)


Letopisy Narnie 1,3,4

26. května 2007 v 17:34 | andy |  E-knihy
Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň
První kniha série Letopisy Narnie.

Starý profesor si žil ve svém vlastním světě, a nechal děti - Petra, Zuzanu, Edmunda a Lucinku - hledat si vlastní zábavu v obrovském starém domě. Byl to dům, který vám připadá nekonečný, a člověk tu narazil na spoustu nečekaných míst: na desítky ložnic, ale také na hrozně dlouhou místnost plnou obrazů, kde bylo i celé rytířské brnění, na pokoj ověšený zelenými čalouny, kde v rohu stála harfa, nebo na celou řadu navzájem propojených pokojů, které byly plné knih. Jeden pokoj však byl úplně prázdný až na velkou skříň. Lucinka se jednoho dne rozhodla ji prozkoumat a jak se prodírala mezi kabáty, všimla si, že jí něco křupe pod nohama. Sklonila se, aby to ohmatala, ale místo aby ucítila hladké tvrdé dřevo, dotkla se něčeho měkkého, sypkého a velice studeného. Také na ni padalo něco chladného a měkkého. Vzápětí zjistila, že stojí uprostřed lesa, je tma, pod nohama má sníh a vzduchem poletují vločky. Tak se dostala do podivné, magické země jménem Narnie.
Legendární dobrodružství právě začíná...

Letopisy Narnie - příběhy, které dnes neodmyslitelně patří do světového fondu dětské literatury jsou pozváním pro každého z nás. Pojďme a pospěšme spolu s dětskými hrdiny do světa, kde je sice Zlo silné, ale Dobro nakonec přece jenom zvítězí.
jako e-knihu ZDE STAHUJ
Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka
třetí díl
Narnie... kde se probouzejí draci... kde hvězdy kráčejí po zemi... kde se může stát cokoli...
Edmund a Lucie museli trávit letní prázdniny se svým příšerným bratrancem Eustacem a byli z toho zoufale nešťastní. Jednou sklesle hleděli na obraz korábu s drakem na přídi, když tu náhle zavál vítr a loď se zlehka rozkolébala. Vzápětí rám zmizel a všechny tři děti byly strženy do vln. Z lodi jim kdosi hodil lano a ony se po něm s námahou vyšplhaly do bezpečí na palubu.
Když se Lucinka usadila ve své kajutě, věděla s jistotou, že je čeká báječná doba. A měla pravdu: loď patřila princi Kaspianovi, který se vypravil hledat sem přátel svého otce, ztracených před dávnými lety na nebezpečné plavbě k Východním ostrovům.

ZDE STAHUJ jako e-knihu
Letopisy Narnie: Stříbrná židle
Čtvrtá kniha série Letopisy Narnie.

Narnie... kde obři chystají zkázu... kde zlo splétá sítě... kde vládnou kouzla...
Je podzim a Jill se jednoho dne ve své příšerné škole cítí obzvlášť nešťastná. Eustace se ji snaží utěšit příběhy o kouzelné zemi, kterou navštívil o minulých prázdninách, a ona se rozhodne, že jejich jediná naděje je utéct a tu kouzelnou zemi najít. Seberou tedy všechnu sílu vůle, vrhnou se pod vavřínový strom a zatáhnou za těžké dveře v kamenné zdi.
Dostanou se pryč ze školy, pryč z Anglie, pryč z celého našeho světa na To místo, a tak začíná jedno z největších a nejnamáhavějších dobrodružství, k nimž v Narnii kdy došlo. Aslan totiž dá dětem za úkol najít Riliana, milovaného syna krále Kaspiana, který zmizel při pátrání po vrahu své matky. Aby Jill a Eustacovi při jejich hledání v podzemí Narnie pomohl, poskytne jim čtyři znamení, jichž mají uposlechnout. Musejí si pospíšit, protože Kaspian je starý, jenže děti ve svém spěchu tři z životně důležitých znamení přehlédnou. Zdá se, že čas i náhoda stojí od samého začátku proti nim.
ZDE STAHUJ jako e-knihu
*nekopírovat pouze se zdrojem!!!*Andy

Hra s Billem!dobré pro antifanoušky ale i fanoušky(také s Robbiem,Paris a Angelinou)

23. května 2007 v 20:18 | andy |  ostatní :-D
Takže tuhle hru jsem nascanovala specielně pro vás!!!!
1.Objeví se hra kde je na skejtu Bill!
2.Můžete si vybrat s kým chcete hrát!Na výběr je Robbie,Paris a Angelina jo a taky Bill
3.Svého,,.miláčka"musíte krmit ledovými kostkami,aby měl hodně energie a neumřel by.
4.Se svým ,,miláčkem" také můžete vyvádět různé psí kusy půjde mu to skoro samo i bez vás!
5.Pozor,ale aby nezahučel do jámy!
6.No a až mu dojde energie umře.Ale jak na to tak koukám tak s úsměvem. =D
*prostě good hra*
-jo a kde hrát? přece na www.umatno.ru vážně hustá hra tak hrajte!!!!
!!!!!N E K O P Í R O V A T POUZE SE ZDROJEM!!!!!
-----------------------------------------

Leoš Mareš-písmena

17. května 2007 v 16:34 | andy |  MP3
Leoš Mareš-Písmena