Rozhovor s Billem-Věřím v lásku na první pohled!

25. února 2007 v 10:55 | andy
Bill je stále v nějaké akci,kolem sebe má miliony fanynek ,které by ho chtěly,ale on si ne a n vybrat...........Nechce si vybrat nebo jen čeká na tu pravou.......?? Určitě je těžké vybrat si jednu z davu fanynek!! Co na to Bill.....?
Yam!: Bille, čekáš na "Miss perfekt" nebo je tu nějaká pozitivní zpráva?
Bill: Ne, jsem bohužel stále svobodný....
Yam!: Jak vypadá tvoje dívka snů?
Bill: Když bych měl jít k jejímu charakteru, musí být velmi veselá a spontánní. Když bych měl jít k jejímu vystupování, měla by mě popohnat. S prvním pohledem mě musí zaujmout. Nevěřím, že se lidé nezajímají jeden v druhého a že se můžeš zamilovat až časem. Já prostě věřím na lásku na první pohled! Ještě nejste spolu, ale od prvního momentu cítíte nějaké to emocionální spojení. Musí to všechno do sebe prostě zapadat.
Yam!: Je tu něco, co musí být na té holce speciálního?
Bill: Shledávám krásné ruce velmi atraktivními, takže když vidím dívku, podívám se na ně první. Její styl není tak důležitý. Je jenom důležité, že má osobnost. A jestli mě zaujme, nezáleží jestli nosí džíny s teniskami nebo sukni s vysokými podpatky.
Yam!: Jaké slavné ženy máš rád?
Bill: Myslím, že Angelina Jolie je velmi vzrušující! A samozřejmě Olsenova dvojčata (usmívá se)...
Yam!: Kdy naposled jsi byl doopravdy zamilován?
Bill: Oh, to bylo na chvíli. Naposled, když jsem byl zamilován, bylo mi kolem 13 až 14 let. To bylo taky naposled, kdy jsem měl dlouhý vztah. Necítil jsem se od té doby uvnitř šťastný...
Yam!: Když potkáš holku, kterou máš opravdu rád, zamiluješ se rychle?
Bill: Ano! Uvědomíte si, že se něco trochu změnilo. Protože máte prostě málo času někoho poznat. Zamilovat se do někoho je pro mě velmi rychlé, střemhlavě...
Yam!: Začneš s dívkou rozhovor nebo to raději necháš na ni?
Bill: Raději ji nechám jít ke mě (usmívá se)...Ale když se mi opravdu nějaká holka líbí a stále se na mě dívá, vezmu svoji šanci.
Yam!: Jaké to je potkávat holky a seznamovat se? Musí to být opravdu těžké někomu takhle věřit a zjistit, jestli tahle osoba má opravdový zájem....
Bill: To je pravda! Každý z nás je v tomhle velmi opatrný. Je pro nás samozřejmě těžké někoho najít, kde můžete holku nechat k sobě pustit a kompletně ji věřit. Ale nemyslíme si, že teď nepotkáváme nové lidi a chodíme hlavně na tyhle svobodné párty. Věřím prostě v osud. Když ta pravá přijde, prostě přijde!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni žes tu byl(a)

kliki klik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama