O textech z CD Zimmer 483(otevřeně vypráví členové Tokio Hotel)

24. února 2007 v 16:56 | andy
Konečně! ,,Zimmer 483" přichází! Exkluzivně kluci popisují, které songy jsou na novém albu - a co znamenají!
Na tento moment toužebně čekalo nesčetně fanoušků: V pátek vychází konečně ,,Zimmer 483", nové album Tokio Hotel. Bravo potkalo kluky v nahrávacím studiu a mluvilo s nimi o nejhlídanějších songách roku!
TOTGELIEBT (Smrtelně zamilovaný)
Bill: Tento song vypráví o tom, jaké to je, když se někdo vzdaluje od někoho, koho někdy miloval. A nedá se tomu zamezit. Mě se to už někdy přihodilo, že jsem byl společně s holkou a bezmocně jsem musel přihlížet, jak se vztah rozpadá.
SPRING NICHT (Neskákej)
Bill: To je opravdu smutný song. Je to o tom, že se někdo vzdal.
Tom: Někteří lidé mají náhle pocit, že je nich v životě nedrží.
Bill: Potom je proti tomu bezmocný. Chtěli jsme tímto songem říci: Není žádný důvod, aby to člověk vzdal! Půjdu to vždycky nějak dál dál! Já jsem tohle naštěstí nikdy necítil. Ale dostali jsme v posledním roce hodně dopisů od fanoušků. Někteří psali, že naše hudba, je chrání před tím, aby to nevzdávali. To se nás dotklo.
HEILIG SEIN (Být svatý)
Bill: Tuhle písničku jsem napsal pro lidi, kteří jsou v našem životě nejdůležitější. Dlouho jsem přemýšlel nad tím, jak bych měl tento pocit popsat. Vychází to z lásky. Pak nás kdysi napadl pojem "svatý". Song říká, že je jedno, co přijde, tihle lidé vždycky budou pro nás mít obrovskou hodnotu.
Georg: Naše rodiny jsou pro nás takoví lidé.
Gustav: U naši nejlepší přátelé. Bill, Tom a Georg jsou pro mě taky důležití.
WO SIND EURE HÄNDE? (Kdy jsou vaše ruce?)
Bill: Nápad na tuhle píseň vznikl na poslední tour, která byla pro nás to nejkrásnější. Tímto songem jsme chtěli poděkovat našim fanouškům. Pro další tour jsme chtěli song, ve kterém to pořádně rozjedeme. Tohle je on.
STICH INS GLÜCK (Píchnutí do štěstí)
Tom: ,,Píchnutí do štěstí" vypravuje příběh jedné drogově závislé holky. Děti, co berou tvrdé drogy jsou ale vždycky mladší. Na každé diskotéce a party berou lidé drogy. To je špatné!
Bill: V hudebním světě je taky hodně lidí, co berou drogy. Samozřejmě jsme se s tím už také někdy setkali. Ale my a náš tým si hodně ceníme toho, že nikdo z našeho okolí drogy nebere. Jsme nezávislí. Pro nás nebyly drogy nikdy nějaká alternativa.
ICH BRECH AUS (Vybouchnu)
Bill: To je song "paličák". Já jsem extrémní paličák. Musím se do všeho vměšovat a prosadit si vlastní vůli. Nemůžu vůbec vystát, když mi někdo říká, co mám dělat. Zažíváme denně, že nám lidé říkají: ,,Poslouchej, já jsem 20 let v byznysu, a ty to musíš tak a tak dělat. Proti tomu jsem se od začátku bránil. Nechni, aby mi někdo něco určoval. Chci vždycky všechno sám přesně vědět, co udělám - a za tím si stojím. Nemohl bych zpívat nějaký song, kdyby mi nepřipadal dobrý. Nebo nějaký střih vlasů, kdyby se mi nelíbil. Naši producenti a vydávající společnost nás na začátku takhle poznala a akceptuje to.
REDEN (Hovor)
Tom: To je můj příběh o sexu s jednou fanynkou, o kterém jste mohli číst už minulém Bravu. Nechtěl jsem to klukům příští ráno vůbec vyprávět, ale oni to ze mě dostali. Pro někoho je to jako vyučování biologie. Proto je tenhle song pro mě velmi emocionální, protože jsem v něm mohl vysvětlit, jak to probíhalo (směje se).
NACH DIR KOMMT NICHTS (Po tobě nic nepřijde)
Bill: Když mám přítelkyni, tak ji nechám, ať mě pozná. Potom ví o mě všechno. Když se rozejdeme, potom si nedokážu představit, že bych ještě někdy někomu dovolil, aby mě takhle poznal. Protože jsem dal všechno ze sebe. Potom se za tohle vždycky nenávidím, že jsem to nechal takto dopadnout a proklínám první den, kde jsme se potkali.
Tom: Možná to teď zní komicky, ale podobnou situaci jsem už kdysi měl se svým psem. Nemohl jsem si prostě představit, že bych měl nějakého jiného psa.
WIR STERBEN NIEMALS AUS (My nikdy nevymřeme)
Bill: Tom má na tohle téma hodně názorů.
Tom: To je jediné téma, u kterého jsem emocionální (šklebí se).
Bill: Myslím, že když někdo existuje, tak vždycky pro něm něco zůstane. Nemůžeme si představit, že někdo tu už nebude, a nic z něco nezůstane. Je jednom, co čas přinese - naši hudbu nám nemůže nikdo vzít.
VERGESSENE KINDER (Zapomenuté děti)
Bill: Taky tenhle song je inspirovaný našimi fanoušky. Dostali jsem hodně dopisů od lidí, kteří prožili špatné časy. Jsou sami postaveni do těžkého života. Žijí tak od porodu, nikdo se o ně nezajímá. Song jsme napsali proto, aby se začlo těchhle dětí všímat. Je věnovaným dětem, na kterém nikdo nemyslí.
AN DEINER SEITE (ICH BIN DA) (Na tvoji straně) (Jsem tady)
Bill: Tenhle song je pro všechny, kteří byli při nás v minulém roce - naše rodiny a naši přátelé. Kterým chceme vše vrátit. Není nic pěknějšího, když člověk ví, že se může na někoho spolehnout. Někdy dlouho telefonuju s mojim nejlepším kámošem. Ale vím, že on je tu vždycky pro mě. Byl bych na konci světa - on by přišel okamžitě za mnou. Chceme těmto lidem říci, že my jsme tu také pro ně. Je to jedno, co mám právě za povinnost, když můj kámoš zavolá a řekne: ,,Teď tě potřebuju", potom všechno nechám ležet a jdu mu pomoct.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni žes tu byl(a)

kliki klik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama